OI HEART Eğitimi hakkında:

DENEYİM  Özenle şekillendirilmiş Bire Bir Uygulamalı eğitim, profesyonel ve keyifli bir sunuma sahiptir. Bu eşsiz öğrenme ortamında, sinir sisteminiz organizmanınızın doğuştan sahip olduğu Doğal Zekanın incelikli ve çok önemli katkısıyla dinginleşecektir.

Steve Hoskinson ile ve öğrenme yolculuğunuzda size eşlik edecek OI ekibi uzmanlarıyla bire bir bağlantı kurduğunuz bu eğitimde; beyniniz, bedeniniz, içgüdüleriniz ve sezgilerinizin tamamına ihtiyacınız olacak – öğrenme sürecinde keyif alabilmek için rahat olabilmek ve kendini iyi hissetmek önemlidir. HEART yolculuğu ‘doğal olarak şefkatli’ bir uzmanının ortaya çıkması sürecidir. Bu süreçte, daha dengeli bir biyoloji, kendine şefkat beslemeyi destekleme, dikkatin buraya ve bu ana yönelik kendiliğinden yöneliminin inşası gereklidir ve bunların tümü gerçekleştirilir. Yaşamdaki ekosistemleri en nitelikli ve uzman yollarla beslemeye ve desteklemeye kendini adamış bir topluluğa dahil olun.

SÜREKLİLİK – Bire bir eğitim modülleri dışında uzmanlaşma yolunda ilerlemenizi destekleyecek uzaktan eğitim fırsatına sahip olacaksınız.

Teknoloji fobiniz varsa dert etmeyin, eğitiminiz, uygulamanız ve profesyonel erişiminizi genişletmek üzere modern teknolojinin kullanımı konusunda isteğe bağlı kurslarda size yardımcı olmaya hazır bir ekibimiz bulunmaktadır.

Evde, videolar, ses kayıtları, online buluşmalar ve okumalar sayesinde öğrenmeye, klinik beceriler edinmeye ve uzmanlık kazanmaya devam edecek ve OI’da başarınızı garantileyeceksiniz. Öğrenmeye ilişkin çok yönlü ve destekleyici yaklaşımımız sayesinde dünyanın en sofistike klinik araçlarını kullanma becerilerinizin hızlı bir şekilde arttığını ve güveninizin güçlendiğini göreceksiniz.

DESTEK – Eğitim ekibindeki asistanlara ek olarak ilerlemenizde size eşlik edecek kişisel bir koçunuz olacak ve eğitim için koyduğunuz hedeflerinize erişmeniz için size tam bir destek, teşvik ve rehberlik sunacak.

Koçunuz, OI Uzmanı, pratiğinizde OI’yı hızlı ve başarılı bir şekilde uygulamaya geçirebilmeniz için  bire bir eğitim ve online eğitim sırasında sizinle küçük bir katılımcı grubu içinde çalışacak ve sorularınızı yanıtlayacak, size danışmanlık, geri bildirim ve destek sunacaktır.

Travma çözümleme haricinde sadece OI kapsamında bulunan biyolojik olarak yeniden düzenlemenin ne olduğu ve nasıl mümkün olabileceğine dair temel beceriler edineceksiniz. Siz kendiniz yaşama dair bütünsel yaklaşımınızda ve edindiğiniz bilgelikte derinleşirken bu desteği sizden yardım alanlara geçirecek ve bu kişileri kendilerine ve diğerlerine karşı şefkatli olabilme konusunda güçlendireceksiniz.

Koçunuz aynı zamanda, en iyi sonuçları alabilmeniz için özellikle kendi uzmanlık alanınızda OI’yı nasıl uygulayacağınız konusunda da size  yardımcı olacaktır.

TOPLULUK – İlave OI Teklifleri:

Topluluk Forumu ve Online Yayınlar – Aşağıdaki başlıkları içeren tartışma forumlarında, Uzman Online Yayınlar ve Forum alanlarında OI Uzmanları dahil olmak üzere diğerleriyle bağlantı kurabileceksiniz:

– Çocuklarla Çalışmak

– Ruh Hali Düzensizlikleri

– Meditasyon ve Farkındalık

– Spritüellik

– Fizyoloji

– Tarihsel ve Kollektif Travma

– Doğada Terapi

– Çalışanlara ve Şirketlere Danışmanlık

– Sendromlar (migren, fibromiyalji vb,)

– Anne/Baba Olmak ve çok daha fazlası!

Online Uzman Kaydı danışanların yeterlilik sahibi OI danışmanlarını bulmalarına yardımcı olur

Yeni materyaller ve fırsatlar sürekli olarak eklenmektedir…

HEART İLERİ SEVİYE ÖĞRENCİLERİ Sürekli destek, eğitim ve uygulama fırsatlarına sahip olur:

– OI Uzmanlığı: İleri Seviye Uzman Eğitimi

– OI Proje katılımı, Organic Intelligence Outreach Institue (OIOI) ile birlikte kar amacı gütmeyen işler dahil olmak üzere savaşa katılmış askerler, çatışma bölgeleri, tedavi ve yeniden sağlığına kavuşma, sağlık ve ebeveynlik vb. ilişkili programlar

– Eğitimci olma fırsatları

– İleri düzey seminer ve workshoplar

– Dünya genelinde kendini ilerlemeye ve gelişime adamış iyi niyet sahibi danışmanlar ağı

Pin It on Pinterest

Haber Bültenine Ekle

Etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için e-posta listemize kaydolun

Başarılı biçimde eklendiniz!