Altı Haftalık Meditasyon Kurs

SOUND CLOUD ARIZALI OLDUĞU İÇİN MEDİTASYONLAR ŞU ANDA GÖRÜLEMİYOR: EN YAKIN ZAMANDA EKLENECEKLER

Advayta Yoga’nın altı haftalık meditasyon kursuna hoş geldiniz.

Meditasyon Programına Giriş’i dinleyerek başlayın. (altta)

Bu kurs sizi üç klasik meditasyonda yönlendirmek ve kendinizle, öteki ile ilişkinizde dönüşüm yaratmak üzere düzenlenmiştir: Bilgelik ve içgörü için Nefes Farkındalığı Meditasyonu (uzun ve kısa), şefkat ve kabullenme için Şefkat Meditasyonu  (uzun ve kısa), topraklanma ve zihinde huzur için Somatik Meditasyon. Her meditasyonun açıklaması için ‘giriş’ bölümünü dinleyin. 6 haftalık bir program sunuyoruz. Meditasyonları içselleştirdikten sonra programdan bağımsız olarak her meditasyonu  uygulayabilirsiniz.

BİRİNCİ HAFTA : Bedene Uyumlanma. Somatik Meditasyon ve kısa (20 dakikalık) Nefes Farkındalığı Meditasyonu‘nu günaşırı yapın.

İKİNCİ HAFTA : Farkındalığı Uyandırma. (20 dakikalık) Nefes Farkındalığı Meditasyonu‘nu her gün yapın.

ÜÇÜNCÜ HAFTA : Farkındalıkta Derinleşme. Nefes Farkındalığı Meditasyonu‘nun (20 dakikalık)  ve  (30 dakikalık) uygulamalarını günaşırı yapın.

DÖRDÜNCÜ HAFTA : Şefkat Meditasyonu’na Başlama. (30 dakikalık) Nefes Farkındalığı Meditasyonu ile (20 dakikalık) Şefkat Meditasyonu uygulamalarını günaşırı yapın.

BEŞİNCİ HAFTA : Şefkat Meditasyonu’nda Derinleşme. (30 dakikalık) Nefes Farkındalığı Meditasyonu ve (30 dakikalık) Şefkat Meditasyonu uygulamalarını günaşırı yapın.

ALTINCI HAFTA : Tam Uygulama. Artık Nefes Farkındalığı Meditasyonu uygulamanızın temel taşı. (30 dakikalık) Nefes Farkındalığı Meditasyonu ile devam edin. İstiyorsanız bunu günaşırı Şefkat Meditasyonu ile birleştirebilirsiniz ya da Şefkat Meditasyonu’nu uygulamadan çıkarabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Haber Bültenine Ekle

Etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için e-posta listemize kaydolun

Başarılı biçimde eklendiniz!